A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

PC-KISMESTER XXIII. ORSZÁGOS INFORMATIKAI VERSENY 2019/2020

A VERSENYZŐ IFJÚSÁGÉRT ALAPÍTVÁNY ÉS A JNS HUNGÁRIA KFT MEGHÍRDETI XXIII. INFORMATIKAI VERSENYÉT

A verseny kettő kategóriában kerül megrendezésre

I. Informatika a gyakorlatban
Egyéni
Korcsoport:
5-6. évfolyamos korú tanulók
7-8. évfolyamos korú tanulók

II. Grafikus ábrázolás, projekt munka
Egyéni
Korcsoport:
5-6. évfolyamos korú tanulók
7-8. évfolyamos korú tanulók

A 2019-2020. évi verseny jelentkezési lap (.pdf)

A 2019-2020.évi verseny jelentkezési lap (.docx)

Mind a két kategóriában két levelezős forduló előzi meg a döntőt. A döntőben az elődöntők legjobb eredményét elért 10-10 versenyzője mérheti össze tudását.

Mind a két kategóriában készített feladatokat elektronikus úton kérjük beküldeni a

pckismester21@gmail.com

e-mail címre.

A versenyre a jelentkezési lap 2019. november 18-tól, az első feladatsor 2019. november 26-től lesz letölthető az alábbi weblapról:
www.pc-kismester.hu

A versenyre a jelentkezési határidő: 2019. december 01.

Az első forduló megoldásait 2020. január 10-ig várjuk!

Az első forduló eredményei és a második forduló feladatai 2020. január 20-től lesz elérhető.

A második forduló feladatainak megoldását 2020. március 20-ig kérjük beküldeni!
A második forduló eredménye és a döntőbe jutottak névsora 2020. március 26-től lesz elérhető.

A döntő várható időpontja: 2020. április 24.
Helye: MISKOLC

Nevezési díj: 2000 Ft/fő , amit a nevezéssel együtt kérünk átutalni az alapítvány bankszámlaszámára:
Versenyző Ifjúságért Alapítvány
Budapest Bank 10102718 46511700 01000001

Információ az alábbi elérhetőségen kérhető:

e-mail: pckismester21@gmail.com
Tel.: 30/ 343-76-38

PC-Kismester Országos Informatikai Verseny döntő program, jelentkezési lap

 

Kedves Versenyzők , Felkészítő Tanárok és Szülők!

Köszönjük minden versenyzőnek és felkészítőnek a munkáját !

A PC-Kismester Verseny döntőjének időpontja:

2019. 04. 12. 10:00 óra

Helye: Miskolci Szakképző Centrum Kandó Kálmán Szakgimnáziuma
Miskolc, Palóczy u. 3.

Szeretettel várunk minden döntőbe jutott, levélben kiértesített versenyzőt és kísérőjét!

Jelentkezési lap (.doc)

A jelentkezési lapot 2019. 04. 05-ig kérjük visszaküldeni !

a verseny szervezői

PC-Kismester XXII. Országos Informatikai Verseny 2018/2019 második forduló feladatsorok

.

A 2018-2019. évi második forduló informatikai feladatsor

A 2018-2019. évi második forduló grafikai feladatsor 1. korcsoport

A 2018-2019. évi második forduló grafikai feladatsor 2. korcsoport

 Várjuk a munkákat a

pckismester21@gmail.com

e-mail címre,

valamint postai úton is!

Jó munkát és sok sikert kívánunk!

PC-Kismester XXII. Országos Informatikai Verseny 2018/2019 első forduló feladatsorok

.

A 2018-2019. évi első forduló informatikai feladatsor

A 2018-2019. évi első forduló grafikai feladatsor 1. korcsoport

A 2018-2019. évi első forduló grafikai feladatsor 2. korcsoport

 

PC-KISMESTER XXII. ORSZÁGOS INFORMATIKAI VERSENY 2018/2019

A VERSENYZŐ IFJÚSÁGÉRT ALAPÍTVÁNY ÉS A JNS HUNGÁRIA KFT MEGHÍRDETI XXII. INFORMATIKAI VERSENYÉT

A verseny kettő kategóriában kerül megrendezésre

I. Informatika a gyakorlatban
Egyéni
Korcsoport:
5-6. évfolyamos korú tanulók
7-8. évfolyamos korú tanulók

II. Grafikus ábrázolás, projekt munka
Egyéni
Korcsoport:
5-6. évfolyamos korú tanulók
7-8. évfolyamos korú tanulók

 A 2018-2019. évi verseny jelentkezési lap (.pdf)

A 2018-2019.évi verseny jelentkezési lap (.docx)

Mind a két kategóriában két levelezős forduló előzi meg a döntőt. A döntőben az elődöntők legjobb eredményét elért 10-10 versenyzője mérheti össze tudását.

Mind a két kategóriában készített feladatokat elektronikus úton kérjük beküldeni a

pckismester21@gmail.com

e-mail címre.

A versenyre a jelentkezési lap 2018. november 08-tól, az első feladatsor 2018. november 19-től lesz letölthető az alábbi weblapról:
www.pc-kismester.hu

A versenyre a jelentkezési határidő: 2018. november 30.

Az első forduló megoldásait 2019. január 07-ig várjuk!

Az első forduló eredményei és a második forduló feladatai 2019. január14-től lesz elérhető.

A második forduló feladatainak megoldását 2019. március 04-ig kérjük beküldeni!
A második forduló eredménye és a döntőbe jutottak névsora 2019. március 15-től lesz elérhető.

A döntő várható időpontja: 2019. április 26.
Helye: MISKOLC

Nevezési díj: 2000 Ft/fő , amit a nevezéssel együtt kérünk átutalni az alapítvány bankszámlaszámára:
Versenyző Ifjúságért Alapítvány
Budapest Bank 10102718 46511700 01000001

Információ az alábbi elérhetőségen kérhető:

e-mail: pckismester21@gmail.com
Tel.: 30/ 343-76-38

XXI. Országos Informatikai Verseny Döntő

A budapesti Számítástechnikai Általános Iskolában 2018. 05. 04-én a verseny döntőjében 34 tanuló mérte össze tudását. A két levelező fordulóban ők teljesítettek a legjobban.

A verseny Makkos Tibor igazgató úr és Schmidt Ferenc elnök úr megnyitója után 10:00 órakor vette kezdetét. 120 perc állt a tanulók rendelkezésére, hogy a feladatokat a legjobb tudásuk szerint megoldják. Nagyon szép eredmények születtek!

Míg a zsűri dolgozott, addig a versenyzők és kísérőik egy hajókiránduláson vettek részt, amit a Versenyző Ifjúságért Alapítvány finanszírozott.

Köszönet az iskola pedagógusainak, külön köszönet Makkos Tibor igazgató úrnak támogató részvételéért, Bacsó- Varga Marianna pedagógusnak kimagasló szervező és szakmai munkájáért és Staud Márta pedagógusnak zsűrizésben végzett munkájáért!

Tisztelet és köszönet a JNS Hungária Kft vezetőjének Schmidt Ferencnek támogató munkájáért és a Kft dolgozóinak, Nagyházi Máriának, Gálné Tóth Anitának, Germus Bertalannak szakmai munkájukért, egész napos segítségükért, zsűrizésben végzett tevékenységükért!

Köszönet az alapítványi kuratórium minden tagjának, Schmidt Ferencnek, Fejesné Tóth Juditnak, Jakab Józsefnek, Tirpák Tibornak !

Remek nap volt!  Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult ennek a napnak az eredményességéhez és színvonalas megrendezéséhez!

A nap legsikeresebb versenyzői :

Grafika I. Korcsoport

         Helyezés                    Név                                Felkészítő nevelő                                           Iskola

  1. Egresi Vanda Dominika             Pócsi Irén                      Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  2. Izsák Gréta                                  Pócsi Irén                     Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  3. Sápi Zsófia                               Szokol Bernadette         Bem József Ált. Isk. Gárdonyi Géza Tagintézménye Nyíregyháza

Grafika II. Korcsoport

  1. Jakab Anita                                     Pócsi Irén                  Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  2. Kerekes Levente                            Pócsi Irén                  Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  3. Papp Zsófia                                 Margitai Istvánné        Újfehértói Ált. Isk. és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

Informatika a Gyakorlatban

I.Korcsoport

I.           Hürkecz Attila                          Veres László                        Móricz Zs Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézménye Nyíregyháza

II.          Aranyosi Dániel                       Staud Márta                        Számítástechnikai Ált. Isk. Budapest

.    III.          Rubi Kristóf                             Kerekes Sándor                  Szent László Katolikus Ált. Isk. Encs

II. Korcsoport

I.           Kiss Konrád Soma                   Tímár István                       Zrínyi Ilona Ált. Isk. és AMI Encs

II.         Csajági Marcell                         Staud Márta                       Számítástechnikai Ált. Isk. Budapest

III.        Horváth Alex                            Veres László                       Móricz Zs  Ált. Isk. Vécsey Károly  Tagintézménye Nyíregyháza

A tanulók a JNS Hungária Kft által felajánlott   díjakban részesültek.

A Makkos Tibor igazgató úr által felajánlott külön díjat Pócsi Irén tanárnő vehette át, kiváló felkészítő szakmai munkájáért.    

 

További eredmények:

Informatika a gyakorlatban
I.Korcsoport
Helyezés Versenyző Pontszám Felkészítő nevelő Iskola
IV. Jakab Martin 11 Kerekes Sándor Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
V. Dencsk Attila 10 Veres László Móricz Zsigmond Általános Iskola
Vécsey Károly Tagintézménye
Nyíregyháza
VI. Móré Marcell Tamás 9 Kerekes Sándor Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
VII. Horváth Milán 8 Kerekes Sándor Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
Informatika a gyakorlatban
I.Korcsoport
Iv. Bodnár Zoltán 15 Magyar Katalin Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
V. Apáti Gyula Gellért 13 Magyar Katalin Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Grafika I. Korcsoport
IV. Tulipán Lea Csenge 10 Petróné Dusza Emese Petőfi Sándor Általános Iskola
Miskolc
V. Hangsághy Bence Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
VI. Forbauer Flóra 9 Pócsi Irén Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
VI. Galambos Erik 9 Babik Béla Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
VI. Módis Péter 9 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
Grafika II. Korcsoport
IV. Nagy Anna Gréta 11 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
IV. Nyíri Ágota 11 Jónás Istvánné Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
IV. Wynn Krisztina 11 Sklánicz Katalin II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Győrújbarát
V. Tamás Barbara Emese 10 Magyar Katalin Koroknay Dávid Tehetséggondozó Általános Iskola
Mád
VI. Honvéd Noémi 8,5 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
VII. Angel Ákos 7 Badak Szabolcs Báthory István Katolkus Általános Iskola,
Gimnázium És Szakgimnázium
Nyírbátor
VII. Bulyáki Levente 7 Pócsi Irén Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
VII. Illyés Gréta 7 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza

Minden résztvevőnek további eredményes munkát, a nyárra jó pihenést kívánok!

 Vargáné Néző Mária