Archívum

Online lista

2 látogató van online
0 vendég, 2 bots, 0 felhasználó

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

Bejelentkezés

A PC-Kismester versenyre jelentkezők névsora 2011-2012

A 15. PC-Kismester versenyre jelentkezők névsora 2011-2012

(visszaigazolás)

Grafika versenyre jelentkezők névsora

Iskola_nevHelysegCimKorcsoportVersenyzo_nevFelkeszito_nev
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Dózsa LiliHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Ferencz NoémiHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Fogarassy BenceHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Fux RékaSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Füzesi MátéSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Harsányi AndrásHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Jenei ZalánHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Kovács AnettHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Mészáros PatrikHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Murányi SáraHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Nagy AlexHalasné Dávid Irén
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Nurgali NazoSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Osztobányi PéterSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Táczi PéterSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Tartsay BorbálaSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Tóth NoémiSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika I.Vastag DánielSzaniszlóné Rada Anikó
1.sz. Általános IskolaBudaörsHársfa utca 29.Grafika II.Jandó ÁdámHalasné Dávid Irén
10.sz. Petõfi Sándor Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvû IskolaMiskolcKatowice u. 17.Grafika I.Csiklya BoglárkaLehoczky Alfréd
10.sz. Petõfi Sándor Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvû IskolaMiskolcKatowice u. 17.Grafika II.Kiss VirágLehoczky Alfréd
ÁMK Általános IskolaSzomódTemetõ u. 16/AGrafika I.Biacsi ÖrsKatona Péterné Gleichauf Anett
ÁMK Általános IskolaSzomódTemetõ u. 16/AGrafika I.Hartmann AdélKatona Péterné Gleichauf Anett
Avasi GimnáziumMiskolcKlapka György út 2.Grafika II.Pozsa RitaKovács Beáta
Avastetõi Általános Iskola Széchenyi István TagintézményMiskolcHajós A. u. 5.Grafika I.Stefancsik Ferencné
Avastetõi Általános Iskola Széchenyi István TagintézményMiskolcHajós A. u. 5.Grafika II.Stefancsik Ferencné
Baross Gábor Általános IskolaBudapestDózsa György út 84-94Grafika II.Puskás AlexandraMonostoriné Szeleczki Gabriella
Báthory István Általános IskolaVeszprémHalle u. 10.Grafika I.Balogh BorbálaNagy Sándorné
Báthory István Általános IskolaVeszprémHalle u. 10.Grafika I.Gombás DóraNagy Sándorné
Báthory István Általános IskolaVeszprémHalle u. 10.Grafika I.Kovács BernadettNagy Sándorné
Báthory István Általános IskolaVeszprémHalle u. 10.Grafika I.Tarcsafalvy - László AndreaNagy Sándorné
Báthory István Általános IskolaVeszprémHalle u. 10.Grafika II.Pegán EdinaKalmár Cecília
Báthory István Általános IskolaVeszprémHalle u. 10.Grafika II.Zsandár ZoéKalmár Cecília
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Bálint TímeaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Balogh BenceVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Bíró VirágVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Braun DóraVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Demkó MilánVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Domonkos BálintVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Ducsai GrétaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Éles JózsefVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Horváth BettinaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Hunyor GergelyVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Jacenkó PetraVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Kovács KrisztiánVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Kovács RékaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Lakatos CsabaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Mata DávidVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Mester DénesVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Miknyóczki MarcellVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Moczó AndreaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Nagy BalázsVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Nagy GáborVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Nagy ViktorVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Petõ ÁdámVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Petõ AnitaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Polgár AlexandraVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Sisa LászlóVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Sóron DávidVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Szabó PéterVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Szabó SzimonettaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Szûcs KrisztinaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Szûcs ViktóriaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Tóth KlaudiaVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika I.Zombor BenceVarga Marianna
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika II.Domonkos NóraMecserné Csörsz Nóra
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika II.Molnár TamásMecserné Csörsz Nóra
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika II.Nagy PetraMecserné Csörsz Nóra
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika II.Osváth RékaMecserné Csörsz Nóra
Bem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AGrafika II.Szabó MayaMecserné Csörsz Nóra
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza TagintézményNyíregyházaKórház utca 13.Grafika I.Csengeri MelindaSzokol Bernadette
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza TagintézményNyíregyházaKórház utca 13.Grafika I.Horváth KlaudiaSzokol Bernadette
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza TagintézményNyíregyházaKórház utca 13.Grafika I.Kemény KristófSzokol Bernadette
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza TagintézményNyíregyházaKórház utca 13.Grafika I.Sasovics RékaSzokol Bernadette
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza TagintézményNyíregyházaKórház utca 13.Grafika I.Tardi NoéSzokol Bernadette
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza TagintézményNyíregyházaKórház utca 13.Grafika II.Móricz ÁgnesSzokol Bernadette
DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános IskolájaDebrecenHunyadi u. 17.Grafika II.Farkas RenátaSoós Attila
Iszkaszentgyörgyi Általános IskolaIszkazsentgyörgyKastély u. 8.Grafika I.Reichner RebekaMartonné Miavecz Márta
Iszkaszentgyörgyi Általános IskolaIszkazsentgyörgyKastély u. 8.Grafika I.Reichner VeronikaMartonné Miavecz Márta
Karácsony Sándor ÁMK Általános IskolájaFöldesKarácsony Sándor tér 6.Grafika II.Farkas DóraVolánszki Károlyné
Karácsony Sándor ÁMK Általános IskolájaFöldesKarácsony Sándor tér 6.Grafika II.Gonda NoémiVolánszki Károlyné
Karácsony Sándor ÁMK Általános IskolájaFöldesKarácsony Sándor tér 6.Grafika II.Kovács AlexandraVolánszki Károlyné
Kiss Bálint Általános Iskola és ÓvodaGyomaendrõdFõ út 181.Grafika II.Koma ZsuzsannaKovácsné Nagy Katalin
Komlóstetõi Általános IskolaMiskolcOlvasztár u. 1.Grafika I.Hajdu KataVeres Zoltán
Komlóstetõi Általános IskolaMiskolcOlvasztár u. 1.Grafika I.Korpa BrigittaVeres Zoltán
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Balla ÁgnesPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Jónás MátéPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Laszip Gréta TesszaPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Lukács GergõJónás Istvánné
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Papp GáborJónás Istvánné
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Sánta DóraPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Somogyi BarbaraJónás Istvánné
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Tóth AdrienJónás Istvánné
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Üveges BarbaraPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika I.Varga NorbertPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika II.Csordás DóraJónás Istvánné
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika II.Gyõrfi AttilaPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika II.Lengyel ViktorPócsi Irén
Magyar-Angol Kéttannyelvû Általános Iskola Fáy úti IntézményegységeNyírbátorFáy A. u. 17.Grafika II.Veréb SzabolcsPócsi Irén
Német Nemzetiségi, Kéttannyelvû Általános Iskola és Gyermekkert ÓvodaRátkaIskolatér 2.Grafika I.Kovács ÁkosMagyar Katalin
Német Nemzetiségi, Kéttannyelvû Általános Iskola és Gyermekkert ÓvodaRátkaIskolatér 2.Grafika I.Vachter DorinaMagyar Katalin
Nyárády András Általános IskolaFelsõnyárádPetõfi út 15.Grafika I.Molnár InezFülpes László
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathelyBolyai út 11.Grafika I.Bozsó BalázsSütheõ Cecilia
Petõfi Sándor Általános IskolaDebrecenSzabó K. u. 3-5.Grafika I.Erdélyi NorbertGerlei Zsuzsa
Petõfi Sándor Általános IskolaDebrecenSzabó K. u. 3-5.Grafika II.Faragó DánielGerlei Zsuzsa
Petõfi Sándor Általános IskolaDebrecenSzabó K. u. 3-5.Grafika II.Gergely MarcellGerlei Zsuzsa
Rákóczi Ferenc ÁMKGyõrújbarátVeres P. u. 98.Grafika I.Nemes BoglárkaSlánicz Katalin
Rákóczi Ferenc ÁMKGyõrújbarátVeres P. u. 98.Grafika II.Szabados DánielSlánicz Katalin
SVETITS Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és DiákotthonDebrecenSzent Anna utca 20-26.Grafika I.Czifra ÁgnesNémethné Székely Júlianna
SVETITS Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és DiákotthonDebrecenSzent Anna utca 20-26.Grafika I.Mezei BotondNémethné Székely Júlianna
SVETITS Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és DiákotthonDebrecenSzent Anna utca 20-26.Grafika II.Daróczy DóraNémethné Székely Júlianna
SVETITS Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és DiákotthonDebrecenSzent Anna utca 20-26.Grafika II.Kozma BoglárkaNémethné Székely Júlianna
Széna Téri Általános IskolaSzékesfehérvárSzéna tér 10.Grafika II.Pletyák RichárdÁcs Péter
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Csomós BálintBékésiné Katona Tünde
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Horváth Lili AnnaBerényi Erzsébet
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Mihályi RékaBerényi Erzsébet
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Molnár VivienBerényi Erzsébet
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Munkácsi ÉvaBerényi Erzsébet
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Nagy DorottyaBányai Józsefné
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Nagy KittiBékésiné Katona Tünde
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Spiegel RitaBékésiné Katona Tünde
Szent-Györgyi Albert Általános IskolaSzolnokSzéchenyi krt. 22.Grafika I.Vallyon GrétaBerényi Erzsébet
Tompa Mihály Körzeti Általános IskolaBánréveKossuth út 22.Grafika I.Kondás AnikóKovácsné Kuzma Erika
Tompa Mihály Körzeti Általános IskolaBánréveKossuth út 22.Grafika I.Varga ZsuzsannaKovácsné Kuzma Erika
Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Grafika I.Furman MátéSzabóné Varga Éva
Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Grafika I.Kércsi BenceSzabóné Varga Éva
Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Grafika I.Mida Botond BoldizsárKerekes Sándor
Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Grafika I.Tvergyák ZsomborSzabóné Varga Éva
Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Grafika I.Urbán LiliSzabóné Varga Éva

Informatika elméletben és gyakorlatban versenyre jelentkezők névsora

Csapat_nevIskola_nevHelysegCimCsapattag1Csapattag2Csapattag3Felkeszito_nev
11111011100Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsei Károly TagintézményNyíregyházaVécsei köz 27.Szabó ImreRacskó GergõTakács AttilaVeres László
BitBandBem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/AKánya AlexanderMolnár DávidSzabó BalázsJakab József
BIT-BOYSNémet Nemzetiségi, Kéttannyelvû Általános Iskola és Gyermekkert ÓvodaRátkaIskolatér 2.Endrész BalázsGinter Bence AndrásMaier PéterMagyar Katalin
BitvadászokKomlóstetõi Általános IskolaMiskolcOlvasztár u. 1.Huszti LeventeSzászfai ÁkosPecsét LeventeVeres Zoltán
CHIP-ekZrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Kércsi BenceKovács BálintTóth ZoltánSzabóné Varga Éva
DobókockákMóricz Zsigmond Általános Iskola Vécsei Károly TagintézményNyíregyházaVécsei köz 27.Kékesi GergõKovács JánosSzalontai JordánVeres László
Kölcsey I.DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános IskolájaDebrecenHunyadi u. 17.Hunyadi LászlóSándor MárkSzabó BenceSoós Attila
Kölcsey II.DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános IskolájaDebrecenHunyadi u. 17.Rédai AttilaSzabó BenceSzilágy BalázsSoós Attila
MACBOOKZrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Csordás MárkKovács KristófSzekeres TamásTimár István
MOUSEREKZrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Kovács GellértSándor GáborHavasi MátéKerekes Sándor
Only HopeBem József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészetoktatási IntézményMiskolcMiskolci u. 38/ABudai BalázsHegedûs NorbertHomoki ÁronJakab József
PLB GroupSzokolyi Alajos Bernecebaráti Általános TagiskolaBernecebarátiSzéchenyi u. 23-25.Bugány BenedekPongrácz PéterSzombati LiliKemenes Tamás
RAM-BÓKZrínyi Ilona Ált.Isk. és AMIEncsTáncsics u. 4.Zsíros LeventeVezse BotondZsolcsák TamásKerekes Sándor
RHM RulezSzokolyi Alajos Bernecebaráti Általános TagiskolaBernecebarátiSzéchenyi u. 23-25.Holics RebekaMenyhárt MátéRepiczki MátéKemenes Tamás
SZÉNÁSOKSzéna Téri Általános IskolaSzékesfehérvárSzéna tér 10.Maráz MártonMolnár AlexStitz BoldizsárÁcs Péter

.