Archívum

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

XXI. Országos Informatikai Verseny Döntő

A budapesti Számítástechnikai Általános Iskolában 2018. 05. 04-én a verseny döntőjében 34 tanuló mérte össze tudását. A két levelező fordulóban ők teljesítettek a legjobban.

A verseny Makkos Tibor igazgató úr és Schmidt Ferenc elnök úr megnyitója után 10:00 órakor vette kezdetét. 120 perc állt a tanulók rendelkezésére, hogy a feladatokat a legjobb tudásuk szerint megoldják. Nagyon szép eredmények születtek!

Míg a zsűri dolgozott, addig a versenyzők és kísérőik egy hajókiránduláson vettek részt, amit a Versenyző Ifjúságért Alapítvány finanszírozott.

Köszönet az iskola pedagógusainak, külön köszönet Makkos Tibor igazgató úrnak támogató részvételéért, Bacsó- Varga Marianna pedagógusnak kimagasló szervező és szakmai munkájáért és Staud Márta pedagógusnak zsűrizésben végzett munkájáért!

Tisztelet és köszönet a JNS Hungária Kft vezetőjének Schmidt Ferencnek támogató munkájáért és a Kft dolgozóinak, Nagyházi Máriának, Gálné Tóth Anitának, Germus Bertalannak szakmai munkájukért, egész napos segítségükért, zsűrizésben végzett tevékenységükért!

Köszönet az alapítványi kuratórium minden tagjának, Schmidt Ferencnek, Fejesné Tóth Juditnak, Jakab Józsefnek, Tirpák Tibornak !

Remek nap volt!  Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult ennek a napnak az eredményességéhez és színvonalas megrendezéséhez!

A nap legsikeresebb versenyzői :

Grafika I. Korcsoport

         Helyezés                    Név                                Felkészítő nevelő                                           Iskola

  1. Egresi Vanda Dominika             Pócsi Irén                      Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  2. Izsák Gréta                                  Pócsi Irén                     Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  3. Sápi Zsófia                               Szokol Bernadette         Bem József Ált. Isk. Gárdonyi Géza Tagintézménye Nyíregyháza

Grafika II. Korcsoport

  1. Jakab Anita                                     Pócsi Irén                  Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  2. Kerekes Levente                            Pócsi Irén                  Báthory Anna Ref. Ált. Isk. Nyírbátor
  3. Papp Zsófia                                 Margitai Istvánné        Újfehértói Ált. Isk. és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

Informatika a Gyakorlatban

I.Korcsoport

I.           Hürkecz Attila                          Veres László                        Móricz Zs Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézménye Nyíregyháza

II.          Aranyosi Dániel                       Staud Márta                        Számítástechnikai Ált. Isk. Budapest

.    III.          Rubi Kristóf                             Kerekes Sándor                  Szent László Katolikus Ált. Isk. Encs

II. Korcsoport

I.           Kiss Konrád Soma                   Tímár István                       Zrínyi Ilona Ált. Isk. és AMI Encs

II.         Csajági Marcell                         Staud Márta                       Számítástechnikai Ált. Isk. Budapest

III.        Horváth Alex                            Veres László                       Móricz Zs  Ált. Isk. Vécsey Károly  Tagintézménye Nyíregyháza

A tanulók a JNS Hungária Kft által felajánlott   díjakban részesültek.

A Makkos Tibor igazgató úr által felajánlott külön díjat Pócsi Irén tanárnő vehette át, kiváló felkészítő szakmai munkájáért.    

 

További eredmények:

Informatika a gyakorlatban
I.Korcsoport
Helyezés Versenyző Pontszám Felkészítő nevelő Iskola
IV. Jakab Martin 11 Kerekes Sándor Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
V. Dencsk Attila 10 Veres László Móricz Zsigmond Általános Iskola
Vécsey Károly Tagintézménye
Nyíregyháza
VI. Móré Marcell Tamás 9 Kerekes Sándor Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
VII. Horváth Milán 8 Kerekes Sándor Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
Informatika a gyakorlatban
I.Korcsoport
Iv. Bodnár Zoltán 15 Magyar Katalin Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
V. Apáti Gyula Gellért 13 Magyar Katalin Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Rátkai Német Nemzetiségi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Grafika I. Korcsoport
IV. Tulipán Lea Csenge 10 Petróné Dusza Emese Petőfi Sándor Általános Iskola
Miskolc
V. Hangsághy Bence Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
VI. Forbauer Flóra 9 Pócsi Irén Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
VI. Galambos Erik 9 Babik Béla Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
VI. Módis Péter 9 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
Grafika II. Korcsoport
IV. Nagy Anna Gréta 11 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
IV. Nyíri Ágota 11 Jónás Istvánné Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
IV. Wynn Krisztina 11 Sklánicz Katalin II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Győrújbarát
V. Tamás Barbara Emese 10 Magyar Katalin Koroknay Dávid Tehetséggondozó Általános Iskola
Mád
VI. Honvéd Noémi 8,5 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza
VII. Angel Ákos 7 Badak Szabolcs Báthory István Katolkus Általános Iskola,
Gimnázium És Szakgimnázium
Nyírbátor
VII. Bulyáki Levente 7 Pócsi Irén Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
VII. Illyés Gréta 7 Szokol Bernadette Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza
Tóth László Tagintézménye
Nyíregyháza

Minden résztvevőnek további eredményes munkát, a nyárra jó pihenést kívánok!

 Vargáné Néző Mária