Archívum

Online lista

2 látogató van online
0 vendég, 2 bots, 0 felhasználó

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

Bejelentkezés

XXI. PC-Kismester Országos Informatikai Verseny döntő program, jelentkezési lap

A döntőbe jutott iskolák:

  • Budapest Csata Utcai Általános Iskola
  • Budapest Számítástechnikai Általános Iskola
  • Encs Szent László Kat. Ált Iskola és AMI
  • Encs Zrinyi Ilona Általános Iskola és AMI
  • Debrecen Petőfi Sándor Általános Iskola
  • Győrújbarát Báthory István Általános Iskola
  • Mád Koroknay Dávid Tehetséggondozó Ált. Iskola
  • Miskolc Petőfi Sándor Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált. Isk.
  • Nyíregyháza Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája
  • Nyíregyháza Móricz Zsigmond Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézménye
  • Nyírbátor Báthory Anna Református Ált. Isk.
  • Nyírbátor Báthorz István Katolikus Ált. Isk. Gimnázium és Szakgimnázium
  • Rátka Rátkai Német Nemzetiségű, Kéttannyelvű Általános Iskola
  • Újfehértó Újfehértói Általános Iskola

Jelentkezési lap >>

A verseny támogatói

  • Nehéz Károly Önkormányzati Képviselő
  • Schmidt Ferenc JNS Hungaria Kft
  • Dr Fejesné Tóth Judit Vállalkozó
  • Abaújtej
  • Hell Energy Drink
  • Versenyző Ifjúságért Alapítvány Kuratóriuma

Elérhetőségek:

  • Tel: 30 343 76 38
  • weboldal:www.pc-kismester.hu
  • e-mail: pckismester21@gmail.com

XXI. PC-Kismester Országos Informatikai Verseny
2018. május 04. Budapest
Helye: Számítástechnikai Általános Iskola Budapest XIII. ker. Gyöngyösi sétány 7.

A verseny résztvevőit köszönti:
Makkos Tibor a Számítástechnikai Általános Iskola igazgatója

A versenyt megnyitja:
Schmidt Ferenc a Versenyző Ifjúságért Alapítvány Elnöke

  • 9:00-9:30 Regisztráció
  • 9:30-10:00 Megnyitó
  • 10:00- Verseny kezdete:
  • 10:00-12:00 Informatika a gyakorlatban I.-II. korcsoport
  • 10:00-12:00 Grafika I.-II. korcsoport

12:00-13:15 Ebéd

13:15 Busz indulása a hajóállomásra
14:00-15:00 Hajókirándulás
Szabadprogram
17:00-18:00 Ünnepélyes eredményhirdetés

Vargáné Néző Mária az alapítvány alapítója

A zsűri tagjai:

  • Kárpátiné Barna Henriette
  • Staud Márta
  • Nagyházi Mária
  • Germus Bertalan
  • Bacsó-Varga Marianna

A „Versenyző Ifjúságért” Alapítvány” kuratóriuma:

  • Dr. Fejesné Tóth Judit
  • Schmidt Ferenc
  • Jakab József
  • Tirpák Tibor

A szervezők:

  • Számítástechnikai Általános Iskola
  • Versenyző Ifjúságért Alapítvány
  • JNS Hungaria Kft