Archívum

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

A PC-Kismester versenyre jelentkezők névsora 2010-2011

 

Grafika versenyre jelentkezők névsora

Iskola

Helység

Korcsoport

Versenyző

Felkészítő

1

10.sz. Petőfi Sándor Általános Iskola Miskolc Grafika I. Csikja Boglárka Farkas Tamás

2

Grafika I. Kiss Virág Farkas Tamás

3

Általános Művelődési Központ Végegyháza Grafika I. Czúz Dániel Zubán Annamária

4

Grafika I. Mezei Katalin Zubán Annamária

5

Grafika I. Szalay Vanessza Zubán Annamária

6

Grafika I. Szegedi Zsófia Zubán Annamária

7

Arany János Ált.Isk. és Reményi Ede Zeneiskola AMI Társult Intézmény Verpelét Grafika I. Farkas Virág Csorba Gáborné

8

Grafika I. Jurányi Anna Csorba Gáborné

9

Grafika I. Ridzig Gabriella Csorba Gáborné

10

Avasi Gimnázium Miskolc Grafika II. Klement Bence Kovács Beáta

11

Grafika II. Rácz Balázs Kovács Beáta

12

Grafika II. Szilágyi Martin Kovács Beáta

13

Grafika II. Tavaszi Bence Kovács Beáta

14

Grafika II. Tóth Gergő Kovács Beáta

15

Grafika II. Tóth Luca Kovács Beáta

16

Avastetői Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és AMI Miskolc Grafika I. Filip Fanni Stefancsik Ferencné

17

Grafika II. Balogh Zsófia Stefancsik Ferencné

18

Báthory István Általános Iskola Veszprém Grafika I. Pegán Edina Nagy Sándorné

19

Grafika I. Zsandár Zoé Nagy Sándorné

20

Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola és PSZ Móra Ferenc Ált.Isk. Tagintézménye Mátraterenye Grafika II. Berze Barbara Koósné Czene Kata Andrea

21

Grafika II. Nagy Katrin Koósné Czene Kata Andrea

22

Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Miskolc Grafika I. Bor Zsolt Szabó Csaba

23

Grafika I. Horváth Bettina Szabó Csaba

24

Grafika I. Kánya Alexander Szabó Csaba

25

Grafika I. Makó Benedek Szabó Csaba

26

Grafika I. Moczó Andrea Szabó Csaba

27

Grafika I. Molnár Dávid Szabó Csaba

28

Grafika I. Nagy Eszter Szabó Csaba

29

Grafika I. Nezáczki Dávid Szabó Csaba

30

Grafika I. Osváth Réka Szabó Csaba

31

Grafika I. Szűcs Levente Szabó Csaba

32

Grafika I. Varga Kevin Szabó Csaba

33

Grafika II. Hunyor László Mecserné Csörsz Nóra

34

Grafika II. Kovács Attila Mecserné Csörsz Nóra

35

Grafika II. Molnár Tamás Mecserné Csörsz Nóra

36

Grafika II. Szűcs Norbert Mecserné Csörsz Nóra

37

Cecei Általános Iskola Cece Grafika I. Fésű Fanni Albrecht Edina

38

Grafika I. Meister Kinga Albrecht Edina

39

Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Grafika I. Dorogi Kira Potyondiné Balog Elvira

40

Fazekas-Istvánffy Általános Iskola és AMI Miskolc Grafika I. Kolozsi Rebeka Petróné Dusza Emese

41

Grafika I. Tibai Mátyás Petróné Dusza Emese

42

Grafika I. Tóth Miklós Petróné Dusza Emese

43

Grafika II. Varga Fanni Petróné Dusza Emese

44

Gárdonyi Géza Általános Iskola Nyíregyháza Grafika I. Horváth Klaudia Szokol Bernadette

45

Grafika I. Sasovics Réka Szokol Bernadette

46

Grafika II. Móricz Ágnes Virág Szokol Bernadette

47

Herman Ottó Általános Iskola Budapest Grafika I. Házmann Violetta Stella Dabóczy Krisztina

48

Illyés Gyula Iskola, Óvoda Szakmai és Szakszolgálat Somogyjád Grafika II. Bogdán Hajnalka Teveliné Matejdesz Anikó

49

Irinyi József Általános Iskola Hosszúpályi Grafika I. Fekete Richárd Szöllősiné Soós Tünde

50

Grafika II. Buzás Dávid Szöllősiné Soós Tünde

51

Jókai Mór Óvoda, Általános és Szakképző Iskola Győr Grafika I. Ihász Bianka Lipták István

52

Grafika I. Szabó Kitti Lipták István

53

Grafika I. Takács Richárd Lipták István

54

Kállay Miklós Általános Iskola Kállósemjén Grafika I. Csurpele Csenge Egri Józsefné

55

Grafika I. Egri Krisztina Egri Józsefné

56

Grafika I. Teremi Mirella Egri Józsefné

57

Karácsony Sándor ÁMK Általános Iskolája Földes Grafika II. Balogh Gabriella Volánszki Károlyné

58

Grafika II. Farkas Dóra Volánszki Károlyné

59

Grafika II. Gonda Noémi Volánszki Károlyné

60

Grafika II. Kovács Alexandra Volánszki Károlyné

61

Kiss Bálint Általános Iskola és Óvoda Gyomaendrőd Grafika I. Koma Zsuzsanna Kovácsné Nagy Katalin

62

Komlóstetői Általános Iskola Miskolc Grafika I. Huszti Levente Veres Zoltán

63

Kölcsey Ferenc Református Tanítőképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Debrecen Grafika I. Farkas Renáta Soós Attila

64

Grafika II. Keczeli Zsanett Soós Attila

65

Mátraderecske-Mátraballa Óvoda és Általános Iskola Mátraderecske Grafika I. Gligor Dávid Barczi József

66

Grafika I. Gólya László Barczi József

67

Grafika I. Hajnal Tamás Barczi József

68

Mezőtúri Általános Iskola és AMI Rákóczi Úti Ált. és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Mezőtúr Grafika I. Busi Dóra Papp Sándor

69

Grafika I. Iván Szonja Papp Sándor

70

Grafika I. Szabó Dorina Papp Sándor

71

Grafika II. Beregszászi Alexandra Erdős Anna

72

Grafika II. Kovács Beatrix Papp Sándor

73

Grafika II. Nehéz Adrienn Papp Sándor

74

Német Nemzetiségi, Kéttannyelvű Általános Iskola és Gyermekkert Óvoda Rátka Grafika I. Vachter Dorina Magyar Katalin

75

Nyárády András Általános Iskola Felsőnyárád Grafika II. Puskás Alexandra Fülpes László

76

Nyírbátori MAKT Általános és AMI Nyírbátor Grafika I. Horváth Mónika Pócsi Irén

77

Grafika I. Jónás Máté Pócsi Irén

78

Grafika I. Papp Gábor Pócsi Irén

79

Grafika I. Üveges Barbara Pócsi Irén

80

Grafika I. Veréb Szabolcs Pócsi Irén

81

Grafika I. Trefán Dóra Pócsi Irén

82

Grafika I. Lengyel Viktor Pócsi Irén

83

Grafika II. Győrfi Attila Jónás Istvánné

84

Óhatvani Óvoda és Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája Hatvan Grafika II. Faragó TímeaCsapattag Kovácsné Tóth Dorottya

85

Petőfi Sándor Ált.Isk. és Napközi Otthon AMI és Napközi Otthonos Óvoda Pitvaros Grafika II. Kozsuch Cintia Berta László József

86

Petőfi Sándor Általános Iskola Debrecen Grafika I. Faragó Dániel Gerlei Zsuzsa

87

Grafika I. Gergely Marcell Gerlei Zsuzsa

88

Rákóczi Ferenc ÁMK Győrújbarát Grafika I. Nemes Boglárka Lipták István

89

Rákóczi Júlianna Általános Iskola Sajóhídvég Grafika I. Balogh Anikó Silye Veronika

90

Grafika I. Vida Bianka Silye Veronika

91

Református Általános Iskola Cegléd Grafika I. Czinege Máté Túri Andrea

92

Grafika I. Csala Flórián Túri Andrea

93

Grafika I. Kis Attila Túri Andrea

94

Grafika I. Romanek Tamás Túri Andrea

95

Grafika I. Tamasóczki Tibor Túri Andrea

96

Grafika I. Tóth Martina Túri Andrea

97

Grafika II. Bádeuszki Paszkál Túri Andrea

98

Grafika II. Erős Bence Túri Andrea

99

Grafika II. Gergelyfi Roland Túri Andrea

100

Grafika II. Kovács Gergely Kristóf Túri Andrea

101

Grafika II. Medveczky Imre Túri Andrea

102

Grafika II. Sáfrán Szabina Túri Andrea

103

Grafika II. Takó Levente Túri Andrea

104

Grafika II. Tóth Márton Túri Andrea

105

Grafika II. Törőcsik Renáta Túri Andrea

106

Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola Gyomaendrőd Grafika I. Dajkó Gergő Gellainé Nagy Erzsébet

107

SVETITS Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon Debrecen Grafika I. Bódis Tamás Némethné Székely Júlianna

108

Grafika I. Daróczi Dóra Némethné Székely Júlianna

109

Grafika I. Fülep Éva Némethné Székely Júlianna

110

Grafika I. Kozma Boglárka Némethné Székely Júlianna

111

Grafika I. Mikáczó Annamária Némethné Székely Júlianna

112

Grafika I. Nemes Bence Némethné Székely Júlianna

113

Grafika I. Pintér Anna Némethné Székely Júlianna

114

Grafika I. Puskás Regina Némethné Székely Júlianna

115

Grafika I. Verdes Bence Némethné Székely Júlianna

116

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Szolnok Grafika II. Sági Barbara Berényi Erzsébet

117

Toldy Ferenc Gimnázium Budapest Grafika II. Szabó Fruzsina Hóbor Miklós

118

Tompa Mihály Körzeti Általános Iskola Bánréve Grafika I. Kondás Anikó Kovácsné Kuzma Erika

119

Grafika I. Varga Kíra Kovácsné Kuzma Erika

120

Grafika I. Varga Zsuzsanna Kovácsné Kuzma Erika

121

Grafika II. Babik Anna Kovácsné Kuzma Erika

122

Grafika II. Bán Dávid Kovácsné Kuzma Erika

123

Grafika II. Tóth Anett Kovácsné Kuzma Erika

124

Újfehértói Általános, Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Szakiskola Újfehértó Grafika I. Polonkai Donát Margitai Istvánné

125

Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMI Encs Grafika I. Mida Botond Boldizsár Kerekes Sándor

126

Grafika II. Kuszkó Noémi Szabóné Varga Éva

127

Grafika II. Kuszkó Réka Szabóné Varga Éva

128

Grafika II. Szakács Levente Szabóné Varga Éva

129

Grafika II. Vezse Kende Szabóné Varga Éva

130

ÁMK Általános Iskola Szomód Grafika I. Biacsi Örs Katona Péterné Gleichauf Anett

Informatika elméletben és gyakorlatban versenyre jelentkezők névsora

Iskola

Helység

Csapatnév

Versenyző 1

Versenyző 2

Versenyző 3

Felkészítő

1

AMK Endrődi Sándor Általános Iskola Alsóőrs Alsóörs 1.6 Grüll Norbert Hunyady Csaba Szűcs Bálint Czigler Györgyi

2

Arany János Ált.Isk. és Reményi Ede Zeneiskola AMI Társult Intézmény Verpelét MEGABIT Csorba Balázs Hornyák Ádám Takács Bálint Csorba Gáborné

3

Bárczay Gábor Általános Iskola Felsődobsza PC-Lovagok Kun Márk Palla Lénárt Dankó Dániel Krajnc László

4

Bárdos Lajos Általános Művelődési Központ, Könyvtár és AMI Fehérgyarmat RAMÁLDÓK Alekszejenkó Levente Kovács Imre Paragh Ákos Sebestyén Éva

5

Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola és PSZ Móra Ferenc Ált.Isk. Tagintézménye Mátraterenye Egerek Filutás Gyula Berze Martin Koós Márk Koósné Czene Kata Andrea

6

Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Miskolc Bit-Boys Cserba István Nemes Milán Szabó Bence Jakab József

7

Bonyhádi Oktatási Nevelési Intézmány Arany János egységes Iskolája Bonyhád Dobókocka László Gábor Szentes Gergő Rákóczi Roland Huszka István

8

Cecei Általános Iskola Cece FREE COMMANDO Kovács Krisztián Magyar Zoltán Varjas Máté Albrecht Edina

9

PC-TERMINATOR Borostyán Dóra Fésű Fanni Redzsepi Ardit Albrecht Edina

10

Felsővárosi Ált.Isk. és Előkészítő Szakiskola Balassi Bálint Tagiskola Eger @-ok Lázár Dávid Szilágyi Bálint Szabó Dániel Angyal Mónika

11

MIÉNK A WOR(L)D Csetkovics Petra Forgács Orsolya Mák Kornélia Angyal Mónika

12

Illyés Gyula Iskola, Óvoda Szakmai és Szakszolgálat Somogyjád Butterfly Tóth Fanni Portik Fruzsina Gál Cintia Teveliné Matejdesz Anikó

13

Verebek Nagy Zsolt Babai Norbert Szij Martin Teveliné Matejdesz Anikó

14

Kertvárosi ÁMK Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Tatabánya Hardver-vírusok Duma László Veres László Lois Kristóf Boros Erzsébet

15

Kiss Bálint Általános Iskola és Óvoda Gyomaendrőd Kockafejek Füzes András Kruchió Attila Kruchió Gergő Kovácsné Nagy Katalin

16

Komlóstetői Általános Iskola Miskolc Komlóstető Veres Zsombor Huszti Levente Pecsét Levente Veres Zoltán

17

Kölcsey Ferenc Református Tanítőképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Debrecen LOKISTÁK Hunyadi László Szabó Bence Szántó Bence Soós Attila

18

Német Nemzetiségi, Kéttannyelvű Általános Iskola és Gyermekkert Óvoda Rátka RÁTKAI HACKEREK Erdész Balázs Gintner Bence Maier Péter Magyar Katalin

19

Nyírbátori MAKT Általános és AMI Nyírbátor THREE BIT Markos Márk Szabó Ádám Szabó Gergő Jónás Istvánné

20

Óhatvani Óvoda és Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája Hatvan Informatikusok Faragó Tímea Bakos Bence Tóth Benedek Kovácsné Tóth Dorottya

21

Kis informatikusok Sima Tímea Mészáros Angéla Tóth Szilveszter Kovácsné Tóth Dorottya

22

Református Általános Iskola Cegléd BILLIÁRD Gergelyfi Roland Kovács Gergely Kristóf Erős Bence Túri Andrea

23

ENTER Tóth Márton Sáfrán Szabina Törőcsik Renáta Túri Andrea

24

ESC Tamasóczki Tibor Tóth Martina Romanek Tamás Túri Andrea

25

HEKKEREK Benke Márió Haász Tamás Almádi János Balla Erika

26

METÁL Czinege Máté Csala Flórián Kis Attila Túri Andrea

27

PC MÁGUS Szabó Zoltán Sepsi Nikolett Szijj Péter Balla Erika

28

TRIÁD Bádenszki Paszkál Medveczky Imre Takó Levente Túri Andrea

29

Református Kollégium Ált. Isk. és Gimnáziuma Tiszakécske Református Kollégium Tiszakécske de Jonge Ákos Simut Márk Zoboki Árpád Tekes Péter

30

Református Kollégium Tiszakécske II. Ádám Edmond Jóljárt Fanni Sinka Tímea Tekes Péter

31

Ságvári Endre Általános Iskola és AMI Tatabánya Tripla Giga Nagy Anna Sára Ferenczi Anna Komáromi Richárd Veiszné Karsai Anikó

32

Széna Téri Általános Iskola Székesfehérvár Szénások Maráz Márton Molnár Alex Roemi Michael Tóthné Hollósi Henriett

33

Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola Budapest Szenczi7 Kovalik Virág Molnár Zsófia Varga Ádám Dókáné Kőnig Mária

34

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Szolnok Agyevő bogarak Andrási Alex Börcsök Máté Várnai Viktor Berényi Erzsébet

35

bit-bit-bit Fodor Kata Kóródi Luca Sági Barbara Berényi Erzsébet

36

PC-Girls Ádám Annabella Illyés Tímea Kaliba Fanni Békésiné Katona Tünde

37

Toldy Ferenc Gimnázium Budapest Gazsi a szomszédból Jassó Gergely Posta Csongor Schubert Mátyás Hóbor Miklós

38

Makkok Molnár Balázs Székely Kolos Winkler Dávid Hóbor Miklós

39

Vécsei Károly Általános Iskola Nyíregyháza Dobókockák Szalontai Jordán Kovács János Kozsla Tamás Veres László

40

Főkockák Szabó Imre Sajtos Patrik Racskó Gergő Veres László

41

Zrínyi Ilona Ált.Isk. és AMI Encs Agyilag ROM-os Kovács Adorján Petró Péter Urbán Bence Ruscsák Attiláné

42

INFO1 Vezse Botond Zsíros Levente Rozmán Miklós Kerekes Sándor

43

INFO-KING Nagy Valter Szakács Levente Lipusz Levente Szabóné Varga Éva

44

MACBOOK Csordás Márk Kovács Kristóf Rózsa Mátyás Timár István

45

PROCESSZORTRIÓ Bujnóczki Bence Kovács Gellért Sándor Gábor Kerekes Sándor