Archívum

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

PC-Kismester Országos Informatikai Verseny döntő 2014. eredmények

 

Kedves versenyzők és Felkészítő Tanárok!

Gratulálunk a döntőn szerepelt minden versenyzőnek és felkészítő tanárának!
Köszönjük egész éves munkátokat és a döntőn nyújtott teljesítményeteket!
Igazán remek alkotások születtek a grafikai versenyen és szép eredmények a csapatok közötti megmérettetésen!
Kívánok Mindnyájatoknak eredményes munkát a tanév hátra lévő idejére és nagyon kellemes szünidőt a nyárra!
Köszönjük Nektek, köszönjük a szponzoroknak, köszönjük mindenkinek, aki az év folyamán és a verseny napján munkájával hozzájárult, hogy egy nagyon sikeres napot tudhatunk magunk mögött a tegnapi versenynappal!

Viszontlátásra a 2014/2015-ös tanévi versenyen!

Üdvözlettel a versenyszervezők nevében:

Vargáné Néző Mária

 

I. KORCSOPORT GRAFIKA DÖNTŐ

 

HelyezesIskolaHelysegKorcsoportNevFelkeszitoJeligePontszam
1Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Torma EmeseBékésiné Katona TündeMacskaszem230
2Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika I.Sárfi BenceNagy SándornéTeafilter26
3Rátkai Német Nemzetiségi Két Tannyelvû Á. I3908 Rátka, Iskola tér 2.Grafika I.Pásztor AnnaMagyar KatalinMetálos24
4Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Szulyák MihályJónás Istvánnébukika1623
5Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Karácsony KittiJónás IstvánnéKézilabda22
6Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Bákonyi MercédeszPócsi irénfahéj21
7Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika I.Szabó VirágNagy Sándornépizza20
8Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Puskás MónikaJónás IstvánnéRózsa19
8Miskocli Kazinczy F M-A Két Tanny. Ált Isk.3529 Miskolc Középszer 3.Grafika I.Gillányi MarcellBujnóczky TamásKecskeszekrény19
8Miskolci Kazinczy F M-A Két Tanny. Ált. Isk.3529 Miskolc Középszer 3.Grafika I.Budai GáborBujnóczky TamásSexi 020919
9Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Terdik KornélJónás IstvánnéPupuka8618
9Avastetõi Ált. Magy. Angol Két Tan Nyelvû Isk.3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.Grafika I.Németh BenceStefancsik FerencnéBarcelona1018
9Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Holló ÁgnesTóth Lászlóhold18
9Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Borsi BoglárkaJónás Istvánnésport18
10Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Papp RékaJónás IstvánnéKyokushin kazatc17
10Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Albecz HajnalkaPócsi irénTánc17

 

II. KORCSOPORT GRAFIKA DÖNTŐ

 

HelyezesIskolaHelysegKorcsoportNevFelkeszitoJeligePontszam
1Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Engi OrsolyaValánszki KárolynéHazánk tájai27
2Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Szabó SáraValánszki KárolynéGrafika26
3Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Laszip Gréta TesszaPócsi irénPannon25
4Miskolctapolcai Tagiskola3519 Miskolctapolca Gyõri. 3.Grafika II.Kocsis GergelyVass AlexaA doktor24
5Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Kemény KristófSzokol Bernadett"Kis Magyar"23
6Avastetõi Ált. Magy. Angol Két Tan Nyelvû Isk.3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.Grafika II.Faragó DéliaStefancsik FerencnéLiababa22
7Szolnoki Szent-Györgyi Albert Á. I.5000 Szolnok Széchenyi krt 22.Grafika II.Vajjon GrétaBerényi ErzsébetGhöti21
8Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Tóth AdriennJónás IstvánnéFarkas20
9Szolnoki Szent-Györgyi Albert Á. I.5000 Szolnok Széchenyi krt 22.Grafika II.Mihályi RékaBerényi ErzsébetPassz19
10Miskolctapolcai Tagiskola3519 Miskolctapolca Gyõri. 3.Grafika II.Godó SzilárdVass AlexaCsak én17
10Szolnoki Szent-Györgyi Albert Á. I.5000 Szolnok Széchenyi krt 22.Grafika II.Molnár VivienBerényi ErzsébetWattacukor17
11Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Üveges BarbaraPócsi irénBóbita16
11Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Szabó GáborPócsi irénJOK3R16

 

INFORMATIKA CSAPATVERSENY DÖNTŐ

 

HelyezesCsapatnevIskolaHelysegTag1Tag2Tag3FelkeszitoJeligePontszam
1KOCKÁKDienes Valéria Általános Grundschule7100 Szekszárd, Kecskés F. u. 6.Ágoston TamásBalbach DominikVajda ÁkosPotyondiné Balog ElviraÁtok70
211111011110Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézmény4400 Nyíregyháza, Vécsey Köz 27.Szabó ÁkosGyöngyösi BenceLukács PéterVeres LászlóAgymenõk64,5
3INFOTRIOSzent Ferenc Kat. Ált. Isk.3535 Miskolc, Móra Ferenc u. 1/A.Gál PetraKláben BenceMadarász TamásKassai KatalinI:/PC-Kismester61,5
4BLTSzent László Kat. Ált. Isk és AMI.3860 Encs, Petõfi út 18.Vezse BotondZsíros LeventeZsolcsák TamásKerekes SándorLidérc54,5
5TIGRISEKMiskolci 21. Sz Általános Iskola3535 Miskolc Tóth Á. U. 12.Kiss AdriánNovák LeventeRépási TamásMatta LászlóWindows XP48,5
6STARKAdy Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Szabó TihamérMolnár MátyásMolnár BenedekValent ÁkosBátorság48

A tanév hátralévő idejére további eredményes munkát kívánunk!

PC-Kismester döntő grafikai megoldások I. korcsoport (tömörítve  [.ZIP])

PC-Kismester döntő grafikai megoldások II. korcsoport (tömörítve  [.ZIP])

 PC-Kismester döntő csapatverseny megoldás minta 

PC-Kismester döntő csapatverseny gyakorlati feladatsor

Grafika I. korcsoport képek

Grafika II. korcsoport képek

Képek a döntőről