Archívum

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

A 2012/2013. PC-Kismester Országos Informatikai Verseny elődöntők eredményei

Kedves Versenyzők és Felkészítő Nevelők!

A PC-Kismester Verseny kétlevelezős fordulója eredményeként döntőbe jutott versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak gratulálunk!
Az összpontszámok alapján 13 csapatot, a grafika I. korcsoport első 13 tanulóját, a II. korcsoport első 12 tanulóját várjuk a döntőbe Miskolctapolcára!

A döntőbe nem jutott csapatoknak köszönjük részvételüket! A jövő évi versenyen való találkozás reményében kívánunk eredményes munkát a tanév hátralévő részére!

A döntőre való jelentkezési lapot 2013.03.21-től lehet letölteni a honlapról, amit 03.27-ig kérünk visszaküldeni!

A közelgő ünnep alkalmából:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

a verseny szervezői

 

Grafika 1. korcsoport eredmények

IskolaHelysegKorcsoportNevFelkeszitoIforduloIIForduloOsszesenTovabbjutott
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Tóth AdriennJónás Istvánné182038X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Lukács GergõJónás Istvánné201838X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Sánta DóraJónás Istvánné201434X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Puskás MónikaJónás Istvánné161834X
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Molnár VivienBerényi Erzsébet181634X
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika I.Pallag SáraSzakály Szabolcs181432X
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Schneider MarcellSzaniszló Rada Anikó181230X
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika I.Veres AlexKovácsné Kuzma Erika181230X
Avastetõi Ált. Magy. Angol Két Tan Nyelvû Isk.3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.Grafika I.Németh BenceStefancsik Ferencné161228X
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Grebely JózsefSkarupka István161228X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Terdik KornélJónás Istvánné121628X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Szabó GáborJónás Istvánné141428X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Laszip Gréta TesszaJónás Istvánné101828X
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Shan Hong QiTóth László121426
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Kemény KristõfTóth László121426
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Kígyósi RebekaTóth László121426
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika I.Takács HannaVelánszki Károlyné121426
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika I.Szabó SáraVelánszki Károlyné121426
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Lukács PatrikSkarupka István161026
Szent László Kat. Ált. Isk. és AMI3860 Encs, Petõfi u. 18.Grafika I.Gergely LeventeKerekes Sándor161026
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika I.Sárfi BenceNagy Sándorné121224
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika I.Engi Orsolya GabriellaVelánszki Károlyné101424
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Varga SzabinaSkatupka István101424
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika I.Oláh ZsuzsaSoós Attila61824
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika I.Szõllõsi PetraSoós Attila121224
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Cselenyák InezJónás Istvánné81624
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Vajjon GrétaBerényi Erzsébet16824
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Kakuk AnnaBerényi Erzsébet141024
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Csíkos LauraBerényi Erzsébet121224
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Sinka PéterSzokol Bernadett16622
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Mirolovics KristófJónás Istvánné81422
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika I.Hajnal DánielSzakály Szabolcs16622
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Mihályi RékaBerényi Erzsébet121022
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Kovács EszterTóth László81220
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Csengeri MelindaTóth László81220
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Pásztor RékaSkarupka istván101020
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Daragó EszterJónás Istvánné14620
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Somogyi BarbaraJónás Istvánné101020
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Bunya BarbaraJónás Istvánné101020
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika I.Béres ÁdámKovácsné Kuzma Erika12820
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Tartsay BorbálaSzaniszló Rada Anikó18018
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Karácsony KittiJónás Istvánné81018
Széna Téri Általános Iskola8000 Székesfehérvár, Széna tér 10.Grafika I.Juhász VencelÁcs Péter61218
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Tarczy PéterSzaniszló Rada Anikó8816
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Maksai BotondSzaniszló Rada Anikó8816
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Madár BarnabásTóth László8816
Szent László Kat. Ált. Isk. és AMI3860 Encs, Petõfi u. 18.Grafika I.Dienes MártonKerekes Sándor8614
1.Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Sáfár DánielHalasiné Dávid Irén12012
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Vajda BalázsTóth László01212
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Tukocs HajnalkaTóth László01212
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika I.Tófalusi ÁdámSzakály Szabolcs12012
1.Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Cseke DusánHalasiné Dávid Irén808
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika I.Szilágyi AnnaSoós Attila066
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Brecska NoémiTóth László000

 

 

Grafika 2. korcsoport eredmények

IskolaHelysegKorcsoportNevFelkeszitoIforduloIIForduloOsszesenTovabbjutott
Vasvári Pál Gimnázium8000 Székesfehérvár, Prohászka o.u.71.Grafika II.Rechner VeronikaBíróné Tóth Erika202040X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Üveges BarbaraJónás Istvánné182038X
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Kiss DóraValánszki Károlyné181836X
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Veréb János SzabolcsJónás Istvánné201636X
Vasvári Pál Gimnázium8000 Székesfehérvár, Prohászka o.u.71.Grafika II.Rechner RebekaBíróné Tóth Erika201636X
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika II.Pegán EdinaNagy Sándorné181432X
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika II.Daróczy DóraSzûkné Iski Izolda181432X
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika II.Varga ZsuzsannaKovácsné Kuzma Erika161632X
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Sasovits RékaTóth László161430X
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Nyírõ PetraValánszki Károlyné161430X
Petõfi Sándor Ált. Isk.3526 Miskolc, Katowice u. 17.Grafika II.Kiss VirágLehóczky Alfréd141630X
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika II.Czifra ÁgnesSzûkné Iski Izolda161430X
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Horváth KlaudiaSzokol Bernadett121628
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Szõke MiklósValánszki Károlyné121628
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika II.Kondás AnikóKovácsné Kuzma Erika141428
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Szilágyi MihályTóth László141226
Széna Téri Általános Iskola8000 Székesfehérvár, Széna tér 10.Grafika II.Molnár KatalinÁcs Péter101626
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika II.Ferencz NoémiHalasiné Dávid Irén121224
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Fischer NoémiValent Ákos121224
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Valent TamásValent Ákos121224
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Dejczõ MárkValent Ákos121224
Avastetõi Ált. Magy. Angol Két Tan Nyelvû Isk.3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.Grafika II.Faragó DéliaStefancsik Ferencné121224
Móricz Zs.Ált. Isk. Vécsey K. Tagintézmény4400 Nyíregyháza, Vécsey Köz 27.Grafika II.Szabados FanniVeres László121224
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Sápi CsabaValánszki Károlyné101222
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Gyekes BenceValent Ákos101020
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Herman ÁkosValent Ákos101020
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika II.Kovács BernadettNagy Sándorné20020
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika II.Zsandár ZoéNagy Sándorné14014
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Lengyel ViktorJónás Istvánné14014
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Jónás MátéJónás Istvánné12012
Újfehértói Ált. Mûv. Isk. Ped. Szaksz.és Szakisk.4244 Újfehértó, Debreceni u. 10.Grafika II.Barlaszi ÁdámMargitai Istvánné12012
Újfehértói Ált. Mûv. Isk. Ped. Szaksz.és Szakisk.4244 Újfehértó, Debreceni u. 10.Grafika II.Polonkai DonátMargitai Istvánné10010
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika II.Farkas RenátaSoós Attila000

 

Informatika elméletben és gyakorlatban eredmények

CsapatnevIskolaHelysegTag1Tag2Tag3FelkeszitoIFElmeletIFExcelIFWordIFProgramozasIFOsszesenIIFElmeletIIFExcelIIFWordIIFProgramozasIIFOsszesenOsszpontszamHelyezesTovabbjutott
Fantasztikus hármasZrinyi ilona Általános Iskola és AMI3860 Encs, Táncsics u.4.Kovács GellértSándor GáborHavasi MátéTímár István201019206919142020731421X
LokistákKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola4026 Debrecen, Hunyai J. u. 17.Rédai AttilaSzabó BenceSzilágyi BalázsSoós Attila211017206820111920701382X
CsípekZrinyi ilona Általános Iskola és AMI3860 Encs, Táncsics u.4.Tóth ZoltánKércsi BenceKovács BálintTímár István20819206718122020701373X
EnterpriseI.Sz.Ált.Isk.2040 Budaõrs, Hársfa u. 29.Do Mink ViktorNagy OttóBálint MártonHalasiné Dávid Irén191017206619141520681344X
KockákDienes Valéria Általános Grundschule7100 Szekszárd, Kecskés F. u. 6.Ágoston TamásBalbach DominikVajda ÁkosPotyondiné Balog Elvira21817206618121720671335X
GeforceKat. Ált. Isk és AMI, Encs3860 EncsVezse BotondZsíros LeventeZsolcsok TamázsKerekes Sándor18814206018101820661266X
DobókockákMóricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézmény4400 Nyíregyháza, Vécsey Köz 27.Kékesi GergõTóth BálintSzabó ÁkosVeres László18913206016121420621227X
BLR-GeekBörzsönyvidéki B. Ó. Ált. Isk. EGYMI Szakolyi Alajos Tagiskola2639 Bernecebaráti, Széchenyi u. 23-25.Holics RebekaSzombati Lili AnnaSzilágyi BenceKemenes Tamás1781420592114720621218X
Ram- BókZrinyi ilona Általános Iskola és AMI3860 Encs, Táncsics u.4.Schwak RenátóKozák AndrásKádas ÁkosTímár István18716105118121520651169X
DMB MABBörzsönyvidéki B. Ó. Ált. Isk. EGYMI Szakolyi Alajos Tagiskola2639 Bernecebaráti, Széchenyi u. 23-25.Bugány BenedekDudok AlexMenyhárt MátéKemenes Tamás1875205020145205910910X
OrchideákReformátus Ált Isk.2700 Cegléd, Szabadság tér 4.Nagy AlexandraKiss ElizaKurucz BoglárkaTóth Róbert2010170471914190529911X
SzuperbájtokSzéna Téri Általános Iskola8000 Székesfehérvár, Széna tér 10.Csizmazia MilánGerván RolandZborai TamásÁcs Péter1601202815111820649212X
KisokosokAdy Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Szabó TihamérMolnár MátyásMolnár BenedekValent Ákos14860281612180467413X

 

 

.