Archívum

Alapítványunk


Versenyző Ifjúságért Alapítvány
adószám:  18439762-1-05
Köszönjük mindazoknak, akik adójuk 1%-át felajánlják alapítványunk számára.

PC-Kismester XVI. Országos Informatikai Verseny 2012/2013 első forduló eredmények

 

Grafika első forduló részeredmények

Informatika elméletben és gyakorlatban első forduló részeredmények

 

 

 

Grafika 1. korcsoport részeredmények

IskolaHelysegKorcsoportNevFelkeszitoIFordPontszam
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Tarczy PéterSzaniszló Rada Anikó8
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Schneider MarcellSzaniszló Rada Anikó18
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Maksai BotondSzaniszló Rada Anikó8
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Tartsay BorbálaSzaniszló Rada Anikó18
1.Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Sáfár DánielHalasiné Dávid Irén12
1.Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika I.Cseke DusánHalasiné Dávid Irén8
Avastetõi Ált. Magy. Angol Két Tan Nyelvû Isk.3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.Grafika I.Németh BenceStefancsik Ferencné16
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika I.Sárfi BenceNagy Sándorné12
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Sinka PéterSzokol Bernadett16
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Shan Hong QiTóth László12
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Kovács EszterTóth László8
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Madár BarnabásTóth László8
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Vajda BalázsTóth László0
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Brecska NoémiTóth László0
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Mester BernadettTóth László0
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Kemény KristõfTóth László12
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Kígyósi RebekaTóth László12
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika I.Csengeri MelindaTóth László8
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika I.Takács HannaVelánszki Károlyné12
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika I.Szabó SáraVelánszki Károlyné12
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika I.Engi Orsolya GabriellaVelánszki Károlyné10
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Varga SzabinaSkatupka István10
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Pásztor RékaSkarupka istván10
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Lukács PatrikSkarupka István16
Kazinczy F Ált. és M-A Két Tan. Ny. Isk.3529 Miskolc, Középszer u. 3.Grafika I.Grebely JózsefSkarupka István16
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika I.Oláh ZsuzsaSoós Attila6
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika I.Szilágyi AnnaSoós Attila0
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika I.Szõllõsi PetraSoós Attila12
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Karácsony KittiJónás Istvánné8
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Terdik KornélJónás Istvánné12
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Sánta DóraJónás Istvánné20
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Daragó EszterJónás Istvánné14
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Szabó GáborJónás Istvánné14
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Tóth AdriennJónás Istvánné18
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Somogyi BarbaraJónás Istvánné10
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Bunya BarbaraJónás Istvánné10
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Cselenyák InezJónás Istvánné8
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Laszip Gréta TesszaJónás Istvánné10
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Puskás MónikaJónás Istvánné16
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Lukács GergõJónás Istvánné20
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika I.Mirolovics KristófJónás Istvánné8
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika I.Hajnal DánielSzakály Szabolcs16
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika I.Tófalusi ÁdámSzakály Szabolcs12
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika I.Pallag SáraSzakály Szabolcs18
Széna Téri Általános Iskola8000 Székesfehérvár, Széna tér 10.Grafika I.Juhász VencelÁcs Péter6
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Molnár VivienBerényi Erzsébet18
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Vajjon GrétaBerényi Erzsébet16
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Kakuk AnnaBerényi Erzsébet14
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Csíkos LauraBerényi Erzsébet12
Szent- Gy. Albert Ált. Iskola5000 Szolnok, Széchenyi krt 22.Grafika I.Mihályi RékaBerényi Erzsébet12
Szent László Kat. Ált. Isk. és AMI3860 Encs, Petõfi u. 18.Grafika I.Dienes MártonKerekes Sándor8
Szent László Kat. Ált. Isk. és AMI3860 Encs, Petõfi u. 18.Grafika I.Gergely LeventeKerekes Sándor16
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika I.Béres ÁdámKovácsné Kuzma Erika12
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika I.Veres AlexKovácsné Kuzma Erika18

 

 

Grafika 2. korcsoport részeredmények

IskolaHelysegKorcsoportNevFelkeszitoIFordPontszam
1. Sz. Általános Iskola2040 Budaörs, Hársfa u. 29.Grafika II.Ferencz NoémiHalasiné Dávid Irén12
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Fischer NoémiValent Ákos12
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Valent TamásValent Ákos12
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Dejczõ MárkValent Ákos12
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Gyekes BenceValent Ákos10
Ady Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.Grafika II.Herman ÁkosValent Ákos10
Avastetõi Ált. Magy. Angol Két Tan Nyelvû Isk.3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.Grafika II.Faragó DéliaStefancsik Ferencné12
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika II.Pegán EdinaNagy Sándorné18
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika II.Zsandár ZoéNagy Sándorné14
Báthori István Általános Iskola8200 Veszprém, Halle u. 10.Grafika II.Kovács BernadettNagy Sándorné20
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Horváth KlaudiaSzokol Bernadett12
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Sasovits RékaTóth László16
Bem JózsefÁlt. Isk. Gárdonyi G. Tagiskola4400 Nyíregyháza, Kórház u. 13.Grafika II.Szilágyi MihályTóth László14
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Sápi CsabaValánszki Károlyné10
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Nyírõ PetraValánszki Károlyné16
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Kiss DóraValánszki Károlyné18
Karácsony Sándor Ált. Isk.4177 Földes, Karácsony S. tér 6.Grafika II.Szõke MiklósValánszki Károlyné12
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Iskola4026 Debrecen, Hunyadi J. U.17.Grafika II.Farkas RenátaSoós Attila0
Móricz Zs.Ált. Isk. Vécsey K. Tagintézmény4400 Nyíregyháza, Vécsey Köz 27.Grafika II.Szabados FanniVeres László12
Petõfi Sándor Ált. Isk.3526 Miskolc, Katowice u. 17.Grafika II.Kiss VirágLehóczky Alfréd14
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Üveges BarbaraJónás Istvánné18
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Veréb János SzabolcsJónás Istvánné20
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Jónás MátéJónás Istvánné12
Református Ált. Isk.4300 Nyírbátor, Fáy u. 17.Grafika II.Lengyel ViktorJónás Istvánné14
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika II.Czifra ÁgnesSzûkné Iski Izolda16
Svetits Kat. Óvoda Ált.isk. Gimn.és Diáko.2024 Debrecen, Szent A. u. 20-26.Grafika II.Daróczy DóraSzûkné Iski Izolda18
Széna Téri Általános Iskola8000 Székesfehérvár, Széna tér 10.Grafika II.Molnár KatalinÁcs Péter10
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika II.Varga ZsuzsannaKovácsné Kuzma Erika16
Szent Mihály Katólikus Általános Iskola3654 Bánréve, Kossuth u. 22.Grafika II.Kondás AnikóKovácsné Kuzma Erika14
Újfehértói Ált. Mûv. Isk. Ped. Szaksz.és Szakisk.4244 Újfehértó, Debreceni u. 10.Grafika II.Barlaszi ÁdámMargitai Istvánné12
Újfehértói Ált. Mûv. Isk. Ped. Szaksz.és Szakisk.4244 Újfehértó, Debreceni u. 10.Grafika II.Polonkai DonátMargitai Istvánné10
Vasvári Pál Gimnázium8000 Székesfehérvár, Prohászka o.u.71.Grafika II.Rechner RebekaBíróné Tóth Erika20
Vasvári Pál Gimnázium8000 Székesfehérvár, Prohászka o.u.71.Grafika II.Rechner VeronikaBíróné Tóth Erika20

 

Informatika elméletben és gyakorlatban részeredmények

CsapatnevIskolaHelységElmeletExcelWordProgramozasOsszesenTag1Tag2Tag3Felkeszito
BLR-GeekBörzsönyvidéki B. Ó. Ált. Isk. EGYMI Szakolyi Alajos Tagiskola2639 Bernecebaráti, Széchenyi u. 23-25.178142059Holics RebekaSzombati Lili AnnaSzilágyi BenceKemenes Tamás
CsípekZrinyi ilona Általános Iskola és AMI3860 Encs, Táncsics u.4.208192067Tóth ZoltánKércsi BenceKovács BálintTímár István
DMB MABBörzsönyvidéki B. Ó. Ált. Isk. EGYMI Szakolyi Alajos Tagiskola2639 Bernecebaráti, Széchenyi u. 23-25.18752050Bugány BenedekDudok AlexMenyhárt MátéKemenes Tamás
DobókockákMóricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézmény4400 Nyíregyháza, Vécsey Köz 27.189132060Kékesi GergõTóth BálintSzabó ÁkosVeres László
EnterpriseI.Sz.Ált.Isk.2040 Budaõrs, Hársfa u. 29.1910172066Do Mink ViktorNagy OttóBálint MártonHalasiné Dávid Irén
Fantasztikus hármasZrinyi ilona Általános Iskola és AMI3860 Encs, Táncsics u.4.2010192069Kovács GellértSándor GáborHavasi MátéTímár István
GeforceKat. Ált. Isk és AMI, Encs3860 Encs188142060Vezse BotondZsíros LeventeZsolcsok TamázsKerekes Sándor
KisokosokAdy Endre Alapiskola94301 Stúrovo, Adyho 9.1486028Szabó TihamérMolnár MátyásMolnár BenedekValent Ákos
KockákDienes Valéria Általános Grundschule7100 Szekszárd, Kecskés F. u. 6.218172066Ágoston TamásBalbach DominikVajda ÁkosPotyondiné Balog Elvira
LokistákKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola4026 Debrecen, Hunyai J. u. 17.2110172068Rédai AttilaSzabó BenceSzilágyi BalázsSoós Attila
OrchideákReformátus Ált Isk.2700 Cegléd, Szabadság tér 4.201017047Nagy AlexandraKiss ElizaKurucz BoglárkaTóth Róbert
Ram- BókZrinyi ilona Általános Iskola és AMI3860 Encs, Táncsics u.4.187161051Schwak RenátóKozák AndrásKádas ÁkosTímár István
SzuperbájtokSzéna Téri Általános Iskola8000 Székesfehérvár, Széna tér 10.16012028Csizmazia MilánGerván RolandZborai TamásÁcs Péter

 

 

.